background img

The New Stuff

MSN kullanıcıları dikkat

MSN kullanıcıları dikkat!
Bilgisayar korsanları değişik yollarla kullanıcılara saldırıyor.
Milyonlarca kişinin kullandığı MSN Messenger'in kullanılmasını fırsat bilen hackerlar kullanıcıların kimliğini ve şifresini ele geçirmek sahte bir sürüm icat etti.E-postalara MSN Messsenger'in 8.0 programının yapıldığı yönünde mesajlar gönderen korsanlar bu yolla şifreleri ele geçiriyor. Aşağıdaki şu uyarıyı lüften dikkate alın ve tedbirli davranın... MSN MESSENGER 8.0 adi altinda sahte messenger programi yapilmistir ve yükleme sirasinda size NET PASSPORT hesabi ve sifre sormaktadir... Kesinlikle yüklemeyiniz veya giris yapmayiniz bu hackerlerin son taktigidir... Malinizi ve sifrenizi girdiginiz takdirde sifreniz hackerlerin eline geçecektir. Son sürüm MSN 7.5 dir. (last MSN 7.5. Dont install MSN 8.0)

2 yorum : Leave Your Comments

  1. arkadaşlar msn 8.0 basbaya var,hackerların son marifeti falanda değil.microsoft un yeni live platformunun bir parçası olan bu program henüz beta ve sadece davetiye ile aktif hale getirilebiliyor.

    YanıtlayınSil
  2. Evet MSN 8.0 Beta var elbette Live için ama ben MSN 8.0 dan bahsediyorum eğer dikkatli olunmadan beta verine 8.0'ı yüklerseniz Kullanıcı bilgilerini 3.şahsa gönderiyor ve bir süre sonra program kendiliğinden çalışmaz hale geliyor bu nedenle uyarma ihtiyacı duydum (Tabi ki en güvenlisi Microsoft-Msn orjinal sitesinden yükleme yapmak)

    YanıtlayınSil

Reklam

Hosting