background img

The New Stuff

Travesti Cagri

Bir Travesti Çağrı' mız eksikti o da tamam artık kimse tutamaz bizi
"Türkiye'deki insanların beynindeki kötü travesti imajının silinmesini istiyorum artık... Çünkü her toplumda olduğu gibi travestiler arasında da her ne kadar olmasını istemesemde kötü niyetli veya insanlara agrasif davrananlarda vardır belki ama herkesi aynı kefeye koymamak gerektiğini düşünüyorum . Türk insanı birini tanımak için öncelikle görüntüden bakışlardan ve tarzından nasıl bir insan olduğunu anladığını ve tanıyabildiğini düşünüyorum .bana bir adım yaklaşmayı deneyin benim size 10 adım yaklaşacağımdan emin olabilirsiniz. Eğer kalbinizde kötülük yoksa beni arayın ve tanışalım 0 555 462 26 xx (telefonu kendi sitesinde var) Benimle tanışmak isteyipte Türkiye'deki kötü travesti imajından dolayı tanışmaya cesaret edemeyen insanlara bunu özellikle okumalarını istiyorum...Tanıyın ,yaşayın ve beni hissedin... "
İmza : Travesti Çağrı

7 yorum : Leave Your Comments

 1. selam ben elvin 177 boy 68 kilo bugday tenli bakımlı düzeyli seviyeli sexi travestiyim eger benimle gercekten görüsmek istersen bebegim tel 0533 290 00 59 elvin siteme girerek lütfen resimlerime bakınız site adresim http://www.trvelvin.com

  YanıtlayınSil
 2. ankara tunalı 26 yaş.176 boy 68 kilo travestiyim .resimlerim http://trvcagri.com adresini kullan.inceleyin beğenirseniz sitemde telefonum da var arayın görüşelim.0 555 462 26 86 ismim çağrı ararsanız bu siteyi vede nikinizi hatırlatın lütfen (not:bana telefon mesajlarıyla ulaşmaa çalışmayın lütfen okumadan siliyorum çünki arayan olursa konuşuruz )

  YanıtlayınSil
 3. http://www.escorttravestileri.com
  Türkiyenin En Geniş Travesti Portalı Arşivi

  YanıtlayınSil
 4. thank you for share all comments very nice..

  sex

  YanıtlayınSil
 5. harika bir site tıklayınız

  YanıtlayınSil
 6. harika travesti sitesi

  www.travestibiz.com

  YanıtlayınSil

Reklam

Hosting