background img

The New Stuff

Avert Stinger

McAfee AVERT Stinger
Stinger is a stand-alone utility used to detect and remove specific viruses. It is not a substitute for full anti-virus protection, but rather a tool to assist administrators and users when dealing with an infected system. Stinger utilizes next generation scan engine technology, including process scanning, digitally signed DAT files, and scan performance optimizations.

Download v2.6.0 [1,144,839 bytes] (4/5/2006)
McAfee AVERT Stinger ile siteminizi kritik Trojan ve virüslere karşı tarama olanağınız oluyor ve bulunması halinde başarılı bir şekilde silininiyor vee oldukça başarılı ve küçük boyutlu bir program mutlaka Download edin.... (Program bir Tara-Bul ve sil Uygulamasıdır basit, sade ve kullanışlıdır)

2 yorum : Leave Your Comments

  1. Ya bu Mcafee yi bana da tavsiye etmişlerdi ... hem pc yi kasmıyo hemde en etkilisi diye ama ben kurulumunu ve kullanımını beceremedim sanırım... diyeceksinki ne becerriksizsin ama değil.. :) ne zaman bir explorer penceresi açsam ordan burdan onlarca uyarı veriyordu bende kaldırdım.. işin enteresanı kullanımını kime sorsam programı bile duymamışlar burda... kullanımınıda çözemediler zaten ya :))

    YanıtlaSil
  2. Bu programın bıyutu ortalam 1,5 Mb. Kurulum gerektirmiyor. Download edip direk çalıştırıyorsunuz ve Scan Tuşuna basma ile aktif oluyor ve sistemizi en güncel ve tehlikeli 55 Virüs ve Trojan'a karşı tarıyor bulursa siliyor. İşlem bitince kapatıyorsunuz ve bir daha aktif olmuyoorrr. Yani kullandığınız Ant- Virüs programlarına ilaveten kullanılan bir program

    YanıtlaSil

Reklam

Hosting