background img

The New Stuff

NUTUK

 • HER EVE BİR NUTUK KAMPANYASI

***ATA'nın bizlere bıraktığı bu eşsiz esere ücretsiz sahip olmak için Atatürkçü Düşünce Derneği'nin (0216) 370 1881 no'lu telefonunu aramanız ve Adres bilgilerinizi bırakmanız yeterli (Yaptığım görüşme neticesinde bu kampanyanın daha uzunca bir süre süreceğini öğrendim)

SON AÇIKLAMA : Atatürkçü Düşünce Derneği 40 yılda bir düzgün bir iş yaptı derken gene yapacağını yaptı NUTUK felan gelmedi 16.10.2006


4 yorum : Leave Your Comments

 1. Bu kampanya tam olarak nasıl bişidir bahsetsen keşke... Çünki ben Atatürkçü Düşünce Derneğinin Atatürk'e ,ilke ve inkilaplarına sahip çıkıp, korumaya çalıştığına inanmıyorum... Eğer öyle olsaydı tek bir partiye bağımlı çalışmazlardı!!! parti bağlamında varlıklarını sürdürmezlerdi !!! zamanında üye olmayı istemiştim !! ama dernek üyelerinin sadece eğlence amaçlı balo düzenlediklerini ve siyasi yönde konuşmalarına şahit olunca (ki bunların içinde çok yakından tanıdığım insanlarda vardı)vazgeçtim. Bireysel olarak düşünmeye ve hareket etmeye karar verdim ! Şuan nasıllar bilmiyorum. AMA UNUTMAMAMIZ GEREKEN BİŞİ VARKİ ; ATATÜRKÇÜLÜK, MİLLİYETÇİLİK VE VATANSEVERLİK GİBİ DEĞERLER HİÇ BİR SİYASİ DÜŞÜNCEYE MAL EDİLEMEZ VE HERBİRİMİZİN İÇİNDE VARLIĞINI SÜRDÜRMESİ GEREKEN DUYGULARDIR !!!

  YanıtlayınSil
 2. Atatürkçü Düşünce Derneği Hakkında Yorum yazmayacağım bilenler bilir neler yaptığını.....

  Kampanyaya gelince ATA'nın bizlere bıraktığı bu eşsiz esere yani "NUTUK" kitabına ücretsiz sahip olmak için Atatürkçü Düşünce Derneği'nin (0216) 370 1881 no'lu telefonunu aramanız ve Adres bilgilerinizi bırakmanız yeterli kampanyanın sloganı "HER EVE BİR NUTUK"

  YanıtlayınSil
 3. 27.12.2006 itibariyle NUTUK geldi

  YanıtlayınSil

Reklam

Hosting