background img

The New Stuff

30 AGUSTOS

Başkomutan Atatürk’ün önderliğinde kazanılan ve Yüce Türk ulusu ile kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerinin gücünü tüm dünyaya gösteren şanlı 30 Ağustos zaferimizin 84’üncü yıldönümü Kutlu olsun.

Atatürkçü Düşünce Sisteminin çağdaş aydınlığından ülkeyi çağdışı bir karanlığa çekmek isteyenler, kardeşi kardeşe kırdırarak ülkeyi bölmeye çalışanlar ve bunları destekleyenler yarattıkları hayal âleminde boğulacaktır. Çünkü, Türk ulusu buna müsaade etmeyecektir.ATAM sen rahat uyu biz Türk gençleri olarak bizlere emanet ettiğin bu Vatanın, kanımızın son damlasına kadar bekçileri olacağız.

13 yorum : Leave Your Comments

 1. bu güzel vatan uğruna canlarını seve seve feda edecek olan tüm insanların zafer bayramı kutlu olsun..postun için teşekkürler...

  YanıtlayınSil
 2. okurken tüylerim diken diken oldu çok güzel yazmışsın..seninde bayramın kutlu olsun xprodoksit..iyi geceler..

  YanıtlayınSil
 3. Thanks for visiting. www.superjaca.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 4. dün sabah sabah netten gazetelere söyle bir göz atayım dedim,bu haberi aksam gazetesinde uyku sersemi görünce gelde hem 30 ağustosu hem de Atatürk'ü sevgiyle anma !

  PAKİSTAN'da Devlet Başkanı Pervez Müşerref'in geçen hafta sunduğu tecavüz suçlarına karşı yasa tasarısına tepkiler artarak sürüyor. Telegraph gazetesinin haberine göre, İslami kurallara göre tecavüzün kanıtlanması için 4 'dindar' erkeğin tanıklığını gerektiren yasayı değiştirmek isteyen Müşerref'e, tasarının Kuran'a aykırı olduğunu öne süren radikal İslamcılar ateş püskürürken, kadın haklarını savunan gruplar 'kurtarıcı' gözüyle bakıyor. 'Kadınları Koruma Yasası' adı verilen tasarıya karşı muhafazakarlar, ülke çapında protesto gösterileri düzenlenmesi için çağrıda bulunuyor.

  http://gaykedi.blogspot.com/

  YanıtlayınSil
 5. Tüklüğümle gurur duyuyorum

  Ne mutlu türküm diyene

  YanıtlayınSil
 6. bu arada şu senin şablon cok ii be bunun siyahı olacak kız kulesini koyacam allah tam bana göree valaa nerden yapabilirim aslında balktım buldum da bu şablondan ama anlamadım malesef

  YanıtlayınSil
 7. gövde kısmının rengini
  "background-color:" ın karşısındakini değiştirerek siyah hale getirebilirsin fakat bazı kısımlar resim formatında onlarıda bir resim editörü ile yeniden tasarlarsan olur.

  YanıtlayınSil
 8. CEHALET GEÇİCİDİR AMA EŞŞEKLİK BAKİ KALIR SÖZÜNÜ HAKEDEN ÇEVREMDEKİ BAZI İNSANCIKLARI ALLAHA HAVALE EDİYORUM......

  YanıtlayınSil
 9. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 10. Tomorrow friday, and then WEKEND!

  PARTY,PAERTY,PARTY

  YanıtlayınSil
 11. şöle bir geçiyordum da uğrayım dedim :)

  noldu lo insancıklar mı geldi

  YanıtlayınSil
 12. İNSANCIKLAR SANAL DEĞİL GERÇEK ALEMDE BULDULAR BENİ AMA EVELALLAH YOLA GELMEK ÜZERELERE :))

  YanıtlayınSil

Reklam

Hosting