background img

The New Stuff

BLOG HABERLERI

1. Blogcu.Com

Son aldığım duyumlara göre bir çok içerik kısıtlamasının ardında belirli kod desteğinide kaldıran "blogcu" şimdide blogların içeriklerini inceleme altına alarak kapatmaya başlamış.

Mesala bir hevesle açtığınız blogunuzda şu ifadeler yer alabilir.


Bu blogun yayını durdurulmuştur. Uygunsuz içerik barındıran veya hakkında yasal olarak kapatılması için bildirim yapılan siteler blogcu.com tarafından durdurulmaktadır.

Önemli açıklama:
Blogcu, sansür uygulanan bir yayın alanı değildir. Ancak, kanunen yayımlanması yasak olan içeriğe izin vermemiz mümkün değildir.


* * * * * * * * * *Sitede: Manşet olan yazılarınıza 200 ytl ödeniyor-muş.
Ayrıca blogcudan farklı olarak "internette sansüre hayır" kampanyaları mevcut.

5 yorum : Leave Your Comments

 1. anaaaaaaaaaaaa bendee şarkı eklemiştim :D napcaz şimdi ayıp biş var mı acep :P hihihhi rtük- bük(blog üst kurumu ) mü olmuş:D ayy gidimde bloguma bakim ayıp bişi var mı :p ama canım bende olmazki tıtıtıtı di mi ama :P

  YanıtlayınSil
 2. Noeliniz kutlu olsun ve yeni yilinis kutlu olsun! :)

  YanıtlayınSil
 3. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 4. Blogcu birşeyleri değiştiriyor da haber de vermiyor.Son günlerde çileteden çıktım.Forumun destek bölümünde kaç kişi ayrı ayrı sorduk ama cevap yok.Dediğin olay bazen aklıma geliyor ya bir gün blogumu açtığımda o yazıyla karşılaşırsam...bloggere geçmeye çalıştım o çok kızgın olduğum günlerde ama orda da kategori açmayı başaramadım,sayfamı istediğim gibi düzenleyemedim ve yine geri döndüm :) bakalım nereye kadar ordayım ;)
  Hoşçakal...

  YanıtlayınSil

Reklam

Hosting