background img

The New Stuff

HAMILE ADAM ANNE OLUYOR

'Hamile adam'ın anne olmasına 4 hafta kaldı
Amerikalı Thomas Beatie bir ay sonra doğacak kızının doğumunu sabırsızlıkla bekliyor. "Her ne kadar erkek olsam da doğurmayı çok istiyordum. Kendimi bildim bileli böyleydim" diyor
Dünyanın ilk hamile erkeği olan Amerikalı Thomas Beatie'nin, doğumuna 4 hafta kaldı. Temmuz ayında bir kız çocuk dünyaya getirecek olan Beatie, İngiliz gazetesi News of The World'a Oregon Bend kentindeki evinin kapılarını açtı. Karnı burnundaki adam gazeteye 20'yi aşkın poz verdi. Günlük yaşantısında görüntülenen hamile adam, "Kendimi rüyalar aleminde hissediyorum. Bebeğimin yüzünü görmek için sabırsızlanıyorum" diye konuştu.

KIZININ ADINI SÖYLEMEDİ
Eşi Nancy Roberts (45) ile objektiflere mutluluk pozları veren Thomas Beatie (34) doğumun ardından yeniden hamile kalıp çocuk doğurmayı istediğini de söyledi. Kendisini dünyanın zirvesinde hissettiğini belirten Thomas Beatie "36 haftanın her anı çok iyi geçti. Hiçbir rahatsızlık ya da sıkıntı çekmedim. Nancy ile bebeğimizin her şeyini planladık. Doğumu yapacak hemşireler ve bebeğin yatak odası hazır. İsmini bile kararlaştırdık" dedi. Ancak doğacak kızının adını gazeteye söylemedi.

BEBEK OLDUKÇA SAĞLIKLI
Beatie'nin hamile kalmasına yardım eden Dr. Kimberley James de "Çok normal bir doğum olacak. Bebek çok sağlıklı. Bir sorun görmüyorum" dedi. Aslında cinsiyet değiştirmiş bir kadın olan Thomas'ın 21 yaşındayken gerçekleşen bir ameliyatla göğüsleri alınmış ancak cinsel organına operasyon yapılmamıştı. "Hamile adam" Thomas Beatie yapay döllenmeyle başka bir erkekten hamile kaldı. Beş yıldır mutlu bir evlilik yürüttüğünü söyleyen Beatie, çocuk sahibi olma ümidini hiç kaybetmedi. Bu yüzden üreme organlarını aldırmadı.

BABASININ KÜÇÜK PRENSİ
Kendisine, "Neden, eşiniz değil de siz doğurmaya karar verdiniz?" sorusu yöneltildiğinde cevabı, "Eşimin zaten iki çocuğu var ve ben her ne kadar erkek de olsam doğurmayı istiyorum. Kendimi bildim bileli böyleydim" dedi. Beatie'nin bir özelliği de aynı zamanda eski Hawaii güzeli olması. Ama şimdi o günleri geride bırakmış, doğacak bebeğine yoğunlaşmış. Doğacak kızı için, "O babasının küçük prensesi" diyor ve karnını okşuyor.


'Ölebilir' denen bebek kürtaja rağmen sağlıklıİngiltere'nin Nottinghamshire kentinde yaşayan Jodie Percival hamile kaldığında doktoru, "Ölümcül böbrek rahatsızlığıyla doğacağını söylediği bebeğine kürtaj yapmasını" önerdi. O da ailesinde bu kalıtsal hastalık olduğu için öneriyi kabul etti. Ancak ana rahminde sekiz haftalık bebeğe yapılan kürtaj başarısız oldu. Ardından bebek dünyaya geldi ve sapasağlam olduğu anlaşıldı. Şimdi 10 aylık olan Finley'in hiçbir sağlık sorununun bulunmadığını belirten anne Jodie, "Üç hafta erken doğdu. Ama Finley, sapasağlamlığıyla doktorları hayrete düşürdü. Doktorlar sonra benden özür dilediler. Böyle bir durumun çok nadir görüldüğünü belirttiler" dedi.


1 yorum : Leave Your Comments

  1. Bence kurtaj cinayettir, yumurta bir kere dollendikten sonra kendi haline birakirsaniz %90 ihtimalle dunyaya gelecektir. Dollenmeden 3 ay sonra bu olasilik %99'a yukselecektir. %99 olasilikla hayatta olacak bir bebegi siz "kurtaj" yaparak sadece olduruyorsunuz. Bakamam, saglikli olmayacak gibi bahaneler bence cinayeti hakli gosteremez. O zaman kimse Afrikalilara veya yoksullara yardim etmesin cunku bakamiyoruz. Haiti'deki depremden dolayi kendini besleyemeyecek kisilere de yardim etmeyelim, hepsini gaz odasina koyup oldurelim.

    Su verecegim linkteki kurtaj videosunu izledikten sonra hala kurtajin cinayet olmadigini dusunuyorsaniz tekrar konusalim.

    YanıtlaSil

Reklam

Hosting