background img

The New Stuff

CEM KECE ILE CINSEL SORULAR

Bakire de olsa hamile kalabilir.
Nişanlım bakire olduğu için oral yolla birlikte oluyoruz. Onun üzerine boşalırsam hamile kalma olasılığı var mı? İ.L./AnkaraBilinenin aksine kızlık zarı vajinanın ağzını bir perde gibi tamamen kapatmaz. Aslında kızlık zarı doğuştan deliktir, bunun kanıtı da adet kanamasıdır. Bu nedenle hiç vajinal cinsel ilişkiye girmemiş bir kadın da, eğer erkek üzerine boşalırsa hamile kalabilir. Bu söylediğimiz küçük bir ihtimaldir ancak mümkündür. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.
Erken boşalmayla ilgili kitap var mı?
20 yaşında bir erkeğim ve erken boşalma sorununu çözeceğim bir kitap arıyorum. Böyle bir kitap varsa nerede satılır? H.T./Trabzon Erken boşalma, boşalma refleksi üzerinde kişinin istemli kontrolü sağlayamamasından ortaya çıkar. Erken boşalma tedavisinin esası; erkeğin rahatlamayı, gevşemeyi, gerginliğini azaltabilmeyi ve istediği zaman boşalma becerisini kazanmayı öğrenmesidir. Erkek bunu önce kendi başına sonra da eşiyle yapacağı birtakım egzersizlerle öğrenir. 'Cinselliğin Dayanılmaz Ağırlığı' ve 'Erken Boşalmanın Üstesinden Gelmek' adlı kitaplarımda bu egzersizler adım adım anlatılmaktadır.
İlk geceyle ilgili endişelerim var.
Yakında evleneceğim ve duyduklarım beni çok endişelendiriyor. Kızlık zarı hakkında bana biraz bilgi verir misiniz? S.H./Samsun Vajina girişini tamamen kapatmayan kızlık zarının ortasında; adet kanının ve vajina salgılarının dışarıya akmasını sağlayan bir delik bulunur. Bu nedenle normal şartlar altında normal bir kızlık zarı yırtılmaz, cinsel ilişki ağrı ve acı yapmaz. Rahat bir ilişki sırasında sadece hafif bir açılma olur. Bu yüzden rahat olun ve duyduklarınız sizi endişelendirmesin.
Cinsel organım sağa doğru eğri 22 yaşındayım, penisim sertleştiğinde sağa doğru eğrileşiyor. Bu bir hastalık mıdır? L.H./Bursa
Genç erkeklerin külot içinde penisi yerleştirmelerine bağlı olarak hafif sağa ya da sola eğrilikler görülmesi sık rastlanan bir durumdur. Penisin yerleştirilmesinde değişiklik yapıldığında eğrilik kaybolur. Eğrilik cinsel birleşmenizde sıkıntı yaratacak boyuttaysa bir üroloğa görünmenizde fayda var.
CİNSEL TIP DERNEĞİ BAŞKANI DR. CEM KEÇE

1 yorum : Leave Your Comments

  1. İyi günler arkadaşımla sevişme sırasında penisimin ucunu vajinasına soktum fakat boşalmadım korku nedeniyle aramızda uzak mesafe olarak mastürbasyon yoluyla boşaldım aradan yarım saat sonra yine aynı şeyi yaşadık demek istediğim ikinci sevişmemizde de aynısını yaptık fakat önceki sevişmemizde mastürbasyonla boşaldımya penisimin içinde yinede sperm kalıyo ya o spermin ikinci sevişme sırasında vajinaya gitme ihtimali ve arkadaşımın hamile kalma ihtimali varmı lütfen çok korkuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler.

    YanıtlayınSil

Reklam

Hosting