background img

The New Stuff

Jessica Simpson bu sefer mini etekli

Geçenlerde giydiği pantalonla verdiği konserde oldukça şişmanlamış gözüken ünlü şarkıcı, gazetelerde hakkında çıkan haberlere isyan etti.

Amerikalıların dünyaca ünlü şarkıcısı Jessica Simpson, Londra'da verdiği son konserinde bir hayli kilo almış olarak görünmüştü.
Ünlü sanatçının bu halini manşete çeken magazın basını, "Tombul Jessica" ve "Fat Jessica" başlıkları kullanmış, şarkıcıyı gittikçe file benzemekle suçlayarak alay etmişti.
Kilolu halinin görüntülenmesinden bir gün sonra, Jessica’nın kız kardeşi Ashlee Simpson Wentz eleştirilere kendi myspace sayfasından karşı atakta bulundu.
Ashlee kendi myspace’ine ; ‘ Kız kardeşimin kilolarından dolayı endişe edildiğine dair çıkan başlıklardan tamamen bıktım.Ülkemiz için umudun çok fazla hissedildiği, kutlamaların yapıldığı törenlerden bir hafta sonra, fox haberlerde bir başlık olarak kadınların kiloları ya da görünüşleri hakkında bu tarz haberlerin olmasını, bunları okuyor olmamızı tamamen endişe edici ve iğrenç buluyorum’ yazdı.
Gazetelerde hakkında çıkan haberlere öfkelenen Jessica Simpson, tombul olmadığını ispat etmek için bu kez sahneye süper mini ile çıktı.
Hergün düzenli olarak iki saat spor yaptığı bilinen Jessica Simpson'un minili halinde de çok zayıf olmadığı dikkat çekti.

(Tombul Denilen Poz)

Jessica Simpson bu sefer mini etekli
Jessica Simpson bu sefer mini etekli
Jessica Simpson bu sefer mini etekli

0 yorum :

Yorum Gönderme

Reklam

Hosting