background img

The New Stuff

ZAMSKA DINLE

Bulutsuzluk Özlemi - Zamska 2009

Zamska Albüm
Zamska Albüm KapakBulutsuzluk Özlemi - 01. Mavi (Zamska)
Bulutsuzluk Özlemi - 02. Rüzgar (Zamska)
Bulutsuzluk Özlemi - 03. İstanblues (Zamska)
Bulutsuzluk Özlemi - 04. Bıktım Be (Zamska)
Bulutsuzluk Özlemi - 05. Sisli Puslu (Zamska)
Bulutsuzluk Özlemi - 06. Doğduğun Gibi (Zamska)
Bulutsuzluk Özlemi - 07. Uzun Mi (Zamska)
Bulutsuzluk Özlemi - 08. Evrenden Geçerken (Zamska)
Bulutsuzluk Özlemi - 09. Yaşıyordu Şehir (Zamska)
Bulutsuzluk Özlemi - 10. Yetmiyor Yetemiyor (Zamska)
Bulutsuzluk Özlemi - 11. Zamska (Zamska)


6 yorum : Leave Your Comments

 1. Bulutsuzluk özlemi kendini tekrar etmekten bıkmayarak sevenlerine bir albüm daha bahşetmiş. Koca albümün bırakın birkac sarkıyı, bir tane hiti bile yok. Nejat'ın da yası gectikce sesi daha da berbatlasıyor. Yani kısaca grup miyadını doldurmus. Nerde uctu uctular, acil demokrasiler, sozleri geri alamamlar, Boyalı kuslar... Philip ve Richard geri donsun kampanyası baslatılsın...

  YanıtlayınSil
 2. bence fena olmamıs yani yetmiyor yetemiyoru cok begendm ben :) gayet güsel olms yıne nejatın sesindede hiç degişiklik yok bence hala farklılıgını koruyor bence :)

  YanıtlayınSil
 3. bulutsuzluk özlemi kendini tekrar ediyor olsaydı su anda yine o bahsettiğin şarkıların benzerini dinliyor olurdun...hit şarkı kavramı populer kültürün bir uydurması.şarkıların hepside çok anlamlı ve güzel..biz bulutsuzluk aşıkları hit aramayız,her şarkının yeri sevenleri için bambaşka yerdedir...birde en önemlisi şarkıyı söyleyebilmektir,sözlerle müziğin anlamlı uyumudur önemli olan..

  YanıtlayınSil
 4. Bulutsuzluk Özlemi'ni bilen bilir,anlayan anlar, seven sever. Söze gerek yok bence! Popüler kültürün(!) bir anda parlayıp bir anda sönen parça(cık)larına karşı Bulutsuzluk Özlemi parçaları, her zaman dillerde...Sözün özü,yüreklerine sağlık Bulutsuzluk Özlemi...
  *alyosa*

  YanıtlayınSil
 5. "Sözlerimi geri alamam. Yazdığımı yeniden yazamam..." Baksanıza, Nejat Yavaşoğulları üretken olacağını daha en baştan itiraf etmiş.
  Yeni parçalar, yeni içerik...Değişmeyense, yeniden emek ve yeniden Nejat... Coşkuyla geçecek saatler için kesinlikle önerilir.
  aliyeSelbin

  YanıtlayınSil
 6. "Sözlerimi geri alamam, yazdığımı yeniden yazamam..." Baksanıza, Nejat Yavaşoğulları üretken olacağını en baştan itiraf etmiş bile.
  Zamska...Yeni parçalar, yeni içerik... Değişmeyense...Yeniden emek ve yeniden Nejaatt... Coşkuyla geçecek saatler için kesinlikle önerilir. aliyeSelbin.

  YanıtlayınSil

Reklam

Hosting