background img

The New Stuff

TTNET UCAN INTERNETE NASIL BAGLANILIR

TTNET, servis noktalarının sayısını her geçen gün artırarak, hızlı, güvenli ve kolay erişilebilir kablosuz Internetin sınırlarını genişletiyor. (Bu konuda şüphelerim var!)
TTNET UCAN INTERNETE NASIL BAGLANILIR
TTNET müşterileri kendilerine her ay hediye edilen yüzlerce dakikayı ücretsiz kullanırken, aylık 10 saat kullanımı sadece 3 TL'ye satın alabiliyor. TTNET müşterisi olmayan kullanıcılar ihtiyaç duydukları anda bilgisayarları üzerinden kredi kartı ile istedikleri sürede kullanım satın alabiliyor. Böylece TTNET müşterisi olsun olmasın tüm kullanıcılar "TTNET Uçan İnternet" ile internete hızlı ve güvenli bağlanmanın keyfini sürüyor.

TTNET, artan WiFi noktaları ile tüketicilere kütüphane, kafe, restoran, havaalanı, terminal, üniversite, otel, fuar alanı, hastane, alışveriş merkezi, marina gibi birçok alanda Internete kesintisiz erişim olanağı sunuyor.

Internet bağlantısına ihtiyaç duyan herkes, TTNET WiFi logosu bulunan mekanlarda, taşınabilir ya da avuç içi bilgisayarları, WiFi uyumlu cep telefonları ve 802.11 b/g destekli diğer mobil cihazlar ile kablosuz Internete bağlanabiliyor.

WiFi hizmeti ile Türkiye'de bir ilke imza atan TTNET'in, Internet erişiminin yaygınlaşması için çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, "WiFi hizmetimiz sayesinde mobil Internet kullanıcıları Türkiye geneline yayılmış TTNET WiFi servis noktalarından kablosuz hızlı genişbant Internet erişiminin keyfini sürecek. TTNET olarak, Internet kullanıcılarının ve abonelerimizin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla Internet alanında öncü ve yenilikçi uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz" dedi. Yılmaz, İstanbul'dan Van'a 81 ildeki 3 binden fazla TTNET WiFi servis noktasını, Mart ayı sonuna kadar 4 bine, yıl sonuna kadar da 2 katına çıkaracaklarını söyledi.

Şu an bulunduğunuz noktada Uçan internet var mı? Harita üzerinden kontrol edin.
Eğer TTNet üyesiysen bu hizmetten aşağıda ki tabloda belirtilen oranlarda ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ki bence yeterli gibi (Benim Limitsiz tarifeme karşılık 300 Dk/ay)

TTNET WiFi Uçan İnternet için Nelre Gerekli :

TTNET WiFi servis noktalarından internete birçok farklı cihaz ile erişebilirsiniz. İnternet erişimi sağlamanız için wifi destekli bir cihaz sizin için yeterli olacaktır.
İşte bunlardan bazıları:
Dizüstü bilgisayarlar
WiFi özellikli cep telefonları
Avuç içi bilgisayarlar
802.11b/g destekli diğer mobil cihazlar.

TTNET WiFi Uçan İnternete Nasıl Bağlanabilirim?

Aşağıdaki adımları takip ederek, TTNET WiFi’a hızla bağlanabilirsiniz.

TTNET WiFi isim ve logosunu gördüğünüz kablosuz internet servis noktasında cihazınızın wifi özelliğini açın.

Kablosuz ağlardan (SSID) “TTNET WiFi”ı seçin.
Bilgisayarınızda yüklü web tarayıcınız (Internet Explorer, Firefox vb.) ile herhangi bir sayfaya gitmeye çalıştığınızda otomatik olarak karşılama sayfasına yönlendirilecektir.
TTNET WiFi servisi, hem TTNET müşterileri, hem de diğer internet kullanıcıları tarafından kolayca kullanılabilir;

TTNET müşterisi iseniz; karşınıza çıkan sayfada TTNET Hizmet Numarası, Kullanıcı Adı ve Şifre bilgilerinizi girerek TTNET WiFi’i kullanmaya başlayın.
TTNET müşterisi değilseniz; kullanıcı adı ve şifrenizi TTNET WiFi karşılama sayfasından kredi kartınızla ödeme yaparak alın ve TTNET WiFi’i kullanmaya başlayın.


0 yorum :

Yorum Gönderme

Reklam

Hosting