background img

The New Stuff

AVEA ILE BILGISAYARDAN INTERNETE BAGLAN

İnternet hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu bu kesin, her ne kadar dünya standartlarının altındada bir bağlantı kalitesine sahip olsak da genede halimize şükredebiliyorum.
TTNET' in uçan internet'i tanıtmasının ardından sevinmiş olmama rağmen gezici haldeyken uçan interneti henüz göremedim. İstediğiniz her anda ve her mekanda internete bağlanma ihtiyacını karşılamayacak gibi gözüküyor. 3G' nin yavaş yavaş yaygınlaşmasına istinaden AVEA Mobil Bağlantı ücretlerinde indirime gitti. Sürekli seyir halinde olanlar için güzel bir fırsat diyebilirim.

Avea'dan 29 TL'ye 4 GB internetAvea MobilBağlantı 3G/EDGE USB Stick, hem internete bağlıyor hem de dosya taşıyor!
Avea aboneleri 3G ve EDGE destekli USB Stick ile internete diledikleri yerden en ekonomik fiyatlarla bağlanabilecekler. Dizüstü bilgisayarlardan internete ve e-postalara hareket halindeyken ulaşmayı sağlayan 3G ve EDGE destekli USB Stick ile Avea aboneleri, internete kablosuz, kolay ve hızlı bir şekilde her an, her yerden bağlanabilirken 3G teknolojisinin Türkiye'de hayata geçmesiyle beraber de 3G hızında internete erişimin keyfini sürecek.
Ücretlendirmesi ise şöyle :
1 GB'lik internet paketine 29 TL
4 GB'lik internet paketine 39 TL'ye 12 ay boyunca abone olarak Avea MobilBağlantı 3G/EDGE USB Stick'e ve Avea videoları ile yüklü 1 GB'lık Micro SD Kart'a ücretsiz sahip olabilecekler.

Ürün gayet başarılı ve hızlı ve bir o kadarda pratik kullanıma sahip. Tek dezavantajı 12 boyunca obenlik şartının olması. Örneğin tatile giderken Avea Usb Stick'imi alıp gideyim derseniz 12 ay kullanmak zorunda kalacaksınız yada 99$+Kdv' yi bir seferde vererek istediğiniz zaman kullanacaksınız. Detaylar


Bu 3G USB Stick yazısını yazarken daha önceden izlediğim bir video aklıma geldi :) Uzunca aramalardan sonra nihayet bulabildim. (Bazen kendi laptobumda bir şey aramak internette bulmaktan daha zor oluyor buda ayrı bir konu neyseeeeeeeeee)

0 yorum :

Yorum Gönderme

Reklam

Hosting