background img

The New Stuff

ÇIPLAK KAYAK

Fotoğrafçı Stephane Gautronneau, ünlü milyoner Richard Branson ile çekim yapmak istedi. Gautronneau, kendi kız arkadaşı model Denni Parkinson’u da çıplak olarak aynı kareye sokmayı teklif edince, Branson kabul etti. Ortaya ilginç bir su kayağı fotoğrafı çıktı.Branson’ın
Karayipler’deki özel adası Necker’da çekilen fotoğraflarda ünlü işadamı sanki sırtına asılmış çıplak mankenin farkında değil gibi duruyordu. Branson, "Çıplak bir kadınla poz vermeniz istenirse nasıl reddedersiniz. Sadece keşke arkamda gözlerim olsaydı" dedi.
Fotoğrafçı Stephane Gautronneau, ünlü milyoner Richard Branson ile çekim yapmak istedi. Gautronneau, kendi kız arkadaşı model Denni Parkinson’u da çıplak olarak aynı kareye sokmayı teklif edince, Branson kabul etti. Keşke arkada gözüm olsaydıOrtaya ilginç bir su kayağı fotoğrafı çıktı. Branson’ın Karayipler’deki özel adası Necker’da çekilen fotoğraflarda ünlü işadamı sanki sırtına asılmış çıplak mankenin farkında değil gibi duruyordu. Branson, "Çıplak bir kadınla poz vermeniz istenirse nasıl reddedersiniz. Sadece keşke arkamda gözlerim olsaydı" dedi.

0 yorum :

Yorum Gönderme

Reklam

Hosting