background img

The New Stuff

GOKHAN TASKIN OBAMA VIDEO

Obama Black-Face Video: Obama Turkish TV Disgrace

Çılgın sunucuya ırkçılık suçlaması
turkish obama Gokhan TASKIN
Daha önce de farklı kılıklarda ekrana çıkarak izleyicinin ilgisini çekmeyi başaran Flash TV'nin ana haber sunucusu Gökhan Taşkın bu kez kayaya çarptı. Önceki akşam ekrana yüzünü boyayıp “siyah Obama" kılığında çıkan sunucu, Amerikalı habercilerin sert tepkisini çekti. Yüzlerce Amerikan internet sitesi Taşkın'ın Obamalı video görüntülerini yayınlayarak Türk sunucuyu “ırkçılık" yapmakla suçladı. Amerikan internet ABD'nin en fazla okunan haber sitesi Drudge Report, dün akşam Taşkın'ın görüntülerini içeren videoyu birinci sayfasından yayınlayarak, “Skandal" başlığını attı. Amerika'nın en büyük haber sitelerinden Huffington Post da, Taşkın'ın Obamalı video görüntülerini yayınlayıp Taşkın'ı “aptal ırkçı" diye suçladı. Birçok Amerikan haber sitesi, olayı “ırkçılık" ve “alay etme" olarak görüp okuyucular için “protesto" sayfaları açarken, Rightpundits adlı site de “Deli Türkler'in garip adetlerinden biri" yorumunu yaptı. Bu arada, görüntüleri anlamaya çalışan bazı sitelerin de olduğu dikkat çekti. Türklerin “metafor yaptığını" yazan bazı siteler, ancak yine de yabancıların bunu anlamayabileceğinin hesaplanmış olması gerektiğini savundu.


Turkish Flash T.V. MOCKS U.S President Obama Video

Gökhan TAŞKIN OBAMA VİDEO

Xprodoksit Diyor ki : Dünya Gökhan Taşkın'a yüzünü boyamasından dolayı tepkili fakat tepki gösterdikleri haberin içeriğini ingilizce olarak açıklayan bir haber siteside göremedim. Ne dediğini anlamadıkları bir adamın söylediklerine tepki gösteren yabancı medya'ya karşın yerel medyamızdanda destek yok (İlginç ve üzücü)

Her gece uyumadan önce cep telefonundan izlediğim Flash Tv Haberlerinin sempatik ve kendine özgü üslubu bulunan spikeri Gökhan TAŞKIN Bakın haberinde neler diyor? :

İsteklerimiz var OBAMA!

İsteyenin bir yüzü kara, vermeyen OBAMA olmasın

Gökhan TAŞKIN


0 yorum :

Yorum Gönderme

Reklam

Hosting