background img

The New Stuff

URFA GELİNİ AYSU BACEOĞLU

"Çoban stilist" olarak tanınan Mustafa Şahin'in "Urfa Gelini' katalog çekimleri için manken Aysu Baceoğlu Şanlıurfa'ya geldi.

"Gerek tarihi dokusuyla gerekse zengin mutfak çeşidiyle ünlü Şanlıurfa'ya gelmekten mutluluk duydum" diyen ünlü manken Baceoğlu, "Urfa'ya gelin geldim" diyerek espri yaptı. İlk kez Urfa'ya geldiğini söyleyen Baceoğlu, "Önce sanal, belki ileride gerçek olur Urfa'nın gelini olmak, belli olmaz. İlk gelişim ama eminim ki bu son gelişim olmayacak. Urfa'da en merak ettiğim yerler Balıklıgöl, Urfa Kalesi, Harran" dedi. Stilist Mustafa Şahin de, katkılarından dolayı Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba'ya ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Daha sonra ünlü manken Baceoğlu ve stilist Mustafa Şahin, tarihi Balıklıgöl'ü ziyaret ederek kutsal balıklara yem atıp dilek tuttu. Baceoğlu, yöresel kıyafet giyerek Balıklıgöl'de bir süre hayranlarıyla sohbet etti. 4 aylık Muhammed isimli bir bebeği de kucağına alarak seven Baceoğlu, kendisinin de böyle bir bebek istediğini Şanlıurfa ve Şanlıurfa'yı çok sevdiğini belirterek, "Zaten Balıklıgöl'ü görmeyi çok istiyordum, şimdi görünce hayranlığım arttı. Her fırsatta geleceğim" dedi.

Daha sonra Harran ilçesinde tarihi Harran kubbeli evler ve ilk tarihi üniversitelerden olan Harran Üniversitesi önünde çekimlerini bitiren Baceoğlu, çok iyi bir çalışma olduğunu söyledi.

Aysu Baceoğlu Foto Galeri 1 - Aysu Baceoğlu Foto Galeri 2


0 yorum :

Yorum Gönderme

Reklam

Hosting