background img

The New Stuff

7 ŞEHİT VAR

Siirt ve Hakkari'de meydana gelen çatışmalarda 7 asker şehit oldu, 1'i ağır 5 asker yaralandı.

SİİRT'in Eruh İlçesi'ndeki Çırav Dağı'nda operasyon güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 7 asker şehit oldu, 4 asker yaralandı.
Güvenlik güçleri, Çırav Dağı'nda teröristlere karşı dün akşam operasyon başlattı. Bu bölgede üstlenen PKK'lı teröristlerle karşılaşan güvenlik güçleri ‘teslim ol’ çağrısında bulundu. PKK'lı teröristlerin ateşle karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı. Bölgeye takviye birlikler sevk edilrken, Siirt'teki 3'üncü Komando Tugay Komutanlığı'ndan Sikorsky helikopterlerle özel eğitimli komandolar indirildi.
Teröristlerle güvenlik güçleri arasında gün boyu devam eden çatışmada 6 askerin şehit olduğu, 4 askerin yaralandığı belirtilirken, teröristlerin kayıplarıyla ilgili bilgi edinilemedi.
Operasyonun nedeniyle bugün Eruh İlçesi'nde elektrikler ve telefonlar kesildi. Bölgede şiddetli çatışmaların devam etitği belirtildi. AA.

Kürt açılımları devam ededursun, Kahraman Mehmetcik vatan savunması için kanının son damlasına kadar görevine devam ediyor. 7 Şehit haberi bir çok TV kanalında sadece Ana haber bülteninde kısaca sıradan haber olarak geçildi ve ardından eğlence proğramlarına devam edildi. Toplum olarak bana dokunmayan yılan bin yıl yaşaşın havasına o kadar çok girdik ve tepkisizleştikki allah sonumuzu hayredeeee.

1 ŞEHİT DE HAKKARİ'DEN
Hakkari'nin Çukurca İlçesinde meydana gelen çatışmada 1 askerin şehit olduğu, 1 askerin de ağır yaralandığı bildirildi...

6 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ!
Siirt'in Eruh İlçesi'nde 6 askerin şehit olduğu ve 4 askerin de yaralandığı çatışmada 6 terörist öldürüldü.

0 yorum :

Yorum Gönderme

Reklam

Hosting