background img

The New Stuff

KÖPEK YİYEN İNSANLAR

Uzakdoğudan insanın kanını donduran kareler. Bu insan müsvetteleri bu sefer yavru köpekleri yemeye başladılar. Börtü böcek yerken bolca görmüştük ama bu sefer insanın kanını donduracak cinsten bir olaya imza atmışlar. :Sİnsanlık dışı ve vahşet.

9 yorum : Leave Your Comments

 1. DISGUSTING, POOR ANIMALS. PEOPLE WHO ARE DOING THESE ARE NOT HUMAN BEINGS!

  BUT THIS HAPPENS EVERWHERE IN THE WORLD. DISGUSTIN, DISGUSTING, DISGUSTING! THESE PEOPLE SHOULD BE KILLED... I KNOW WHAT IM WRITING IS BRUTAL, ITS BECAUSE IM VERY UPSET HOWEVER WHAT THESE PEOPLE ARE DOING IS EVEN MORE BRUTAL. WHERE IS THE ANIMAL RIGHTS???

  I HOPE 2012 WILL COME QUICKLY, ANYWAY THERES NO NEED FOR 2012, END OF WORLD HAS CAME ANYWAY...

  YanıtlayınSil
 2. Lanet olası çinliler, elime geçseler hepsini lime lime ederim o acıları o vahşeti gözlerine sokana kadar işkenceye maruz bırakırım! Kahrolsunlar,pislikler. Laf bulamıyorum!

  YanıtlayınSil
 3. e bizde kuzu yiyoruz dana yiyoruz??
  hindularda bizim için neler diyordur kimbilir,
  farklı olunca iğrenç geliyor ama özünde hepsi aynı....bende markette tavşan eti görünce ay yazıkkk hayvana demiştim sanki kıyma ve kuşbaşı fabrika üretimiymiş gibi:)

  YanıtlayınSil
 4. Bukadarda olmaz hayvan haklari birsey yapamiyormu ya yazik kiyamam

  YanıtlayınSil
 5. figen isimli vahşi.seninde çinlilerden farkın yok o zaman yerin narı cehennemdir!

  YanıtlayınSil
 6. hayvan hakları yanlız bize çalışıyor boğalara kılçla saldıran ispanyollara kedi köprk yiyen bu insan kılığndaki mahluklara değil

  YanıtlayınSil
 7. bizim dinimiz gereği bize çok ters geliyor pislik insanlar ama aması var işte bizde o insanlar içinde yaşasaydık o topraklarda doğup büyüseydik bizede normal gelmezmiydi??

  YanıtlayınSil
 8. oruspu çocukları çinliler uygur Türklerinin sayısı artmasın diye türklere zorla kürtaj yaptırıyorlar kadınların ceninlerini doğmadan alıp götürüyor lokantalarında yada ilaç şirketlerinde satıyorlar yeni doğmuş ikiz bebekler bile olsa birini çekip götürüyorlar canlı canlı insafsızlar Allah müslümanları bunlardan korusun

  YanıtlayınSil
 9. lan bakamadım bile :'(

  YanıtlayınSil

Reklam

Hosting