background img

The New Stuff

BEAUTY WORKS WEST

Güzellik ve bakım alanında mucize arayışlarına çarpıcı bir yanıt da İngiltere'den geldi. 'Drakula terapisi' adlı yeni bir yöntem ülkede kırışıklık ve sarkıklardan kurtulmak isteyenlerin hizmetine sunuldu.

Dr. Daniel Sister'ın geliştirdiği bu yöntemle kişinin enjektörle alınan kendi kanı kırışmış yüz hatlarını gerginleştirmek ve canlılığını yitirmiş deriye tekrar parlaklık kazandırmak için kullanılıyor. Kan, içine protein ve vitamin takviyesi yapıldıktan sonra cilde tekrar enjekte ediliyor.

"Kendi kanınız vücudunuz için en iyi besleyici" diyen Dr. Sister, bu yöntemin şimdilik sadece yüz bölgesinde kullanıldığını, yüzde yüz doğal ve zararsız olduğunu söylüyor. Buna benzer bir tedavinin sporcularda da kullanıldığını belirten doktor, "Sporcuların yaralanmalarında hızlı iyileşme için benzer yöntemler kullanılır. Orada kemiğe aynı takviye yapılır. Biz de damarlara kan yoluyla bir takviye yapıyoruz. Aminoasitlerle güçlendirilmiş doğal kan, kişinin zarar görmüş olan hücrelerini yeniler" diye konuşuyor. İngiltere'de bu yöntemi kullanarak cildini besleyen pek çok kadın sonuçtan memnun kaldığını anlatıyor.

Drakula Terapisinin ücreti ise 500 İngiliz Sterlini. Konuyla ilgilneneler Dr Sister and Dr Blum ile bağlantıya geçmek için www.beautyworkswest.com web sitesine bakabilirler....


(The Daily Mail)

0 yorum :

Yorum Gönderme

Reklam

Hosting