background img

The New Stuff

BEREN SAAT TECAVÜZ SAHNESİ

Tecavüz sahnesi ekrana kilitledi!
Kanal D’nin iddialı dizisi ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’nin ilk bölümü dün gece ekrana geldi. Beren Saat ile Engin Akyürek’i buluşturan Ay Yapım imzalı dizide kendisine tecavüz eden 4 gençten biriyle evlendirilen Fatmagül’ün dramı ekrana taşınıyor.

Beren Saat ile Engin Akyü-rek’i buluşturan Ay Yapım imzalı dizide kendisine tecavüz eden 4 gençten biriyle evlendirilen Fatmagül’ün dramı ekrana taşınıyor. Dizinin tecavüz sahnesi ilk bölümün en dikkat çeken görüntüleriydi. Yönetmen Hilal Saral’ın bu sahneleri Çeşme’de ıssız bir koyda 7 ayrı planda çektiği öğrenildi.

Fatmagül'ün Suçu Ne? Twitter'da rekor kırdı!

ÇEKİLEN sahnelerin arasından televizyonda yayınlanabilecek en yumuşak olan planlar ekrana getirildi. Dizinin 1986’da Süreyya Duru tarafından çekilen film versiyonunda ise Fatmagül’ü Hülya Avşar canlandırmıştı. Dizinin ilk bölümünü dün Çeşme’de dizinin bütün oyuncuları birlikte izledi. Kıvanç Tatlıtuğ da “Aşk - ı Memnu” dizisindeki partneri Beren Saat’i yalnız bırakmadı.Tatlıtuğ, diziyi izledi ve başta Beren Saat olmak üzere tüm ekibi tebrik etti.
YILLAR ÖNCE HÜLYA AVŞAR'IN OYNADIĞI FİLMİN SAHNESİ:1 yorum : Leave Your Comments

Reklam

Hosting