background img

The New Stuff

TEK TİP ASKERLİKTE SON DURUM

Hükümet, tek tip askerlikle ilgili çalışmayı rafa kaldırmaya karar verdi. Hükümet, tek tip askerlikle ilgili çalışmayı rafa kaldırmaya karar verdi. Genelkurmay'ın hazırlayıp Başbakanlığa gönderdiği rapora AK Parti MYK Toplantısı'nda karşı çıkan isimlerin olduğu öğrenildi. Genelkurmay Başkanlığı'nın tek tip askerlikle ilgili teknik çalışmasını tamamlayıp Başbakanlığa teslim ettiğini belirten Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül "Bakanlıkların görüşü alınmadan Bakanlar Kurulu'nda kanun tasarısı haline gelip imzaya açılmıyor" demişti.

5 yorum : Leave Your Comments

 1. bu askerlik düsmez madem ki böyle bir şey olmıyacak neden herkesi kandırıp bir dünya haber çıkarıyosunuz medyayı zengin etmekten başka hiç bir şey değil allah iyi yapsın sizi başka diyecek bir şey yok..

  YanıtlayınSil
 2. polisleri kandırıp iii oy alıyorlar...

  YanıtlayınSil
 3. bencede madem böyle bişey yok neden kandırılıyoruz hayret bişey yaa

  YanıtlayınSil
 4. insanları niye umutlandırıyolar kaçbin asker ,asker ailesi,vs. bunu bekledi ya

  YanıtlayınSil
 5. Şuan Şırnakta Askerlık yapıyorum tam 13 aydır burdayım bu tur konular burdakı herkesın aklında gundemınde magdem böle bısey yok mılletı umutlandırmasınlar... Refarandumdan önce oy alınabılsın dıye askerlıgı attlılar pıyasa kabul edıldı... Sımdıde uzattıkca uzattılar neden yerel secımde'de oy alabılmek ıcın şayet kabul etmeesseler fazla oyk aybedıceklerı ıcın ne red yıyor nede onaylanıyor...

  YanıtlayınSil

Reklam

Hosting