background img

The New Stuff

WEBMATRİX İLE PROFESYONEL WEB SİTELERİ

WebMatrix, Microsoft'un web sitesi geliştirme için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi içeren yeni web geliştirme aracıdır. Açık kaynak web uygulamaları, dahili web şablonları ile başlayın ya da kodu kendiniz yazın. Her şeyi kapsar, basittir ve hepsinden önemlisi ücretsizdir. Web sitelerini geliştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Web sitenizi oluşturun
Web siteleri oluşturmaya başlamak için WebMatrix'i yükleyin ve Microsoft Web Platform Installer'ı kullanarak kurun. 5 dakikadan kısa bir sürede çalışmaya hazır olacaksınız! WebMatrix kurulduğunda WordPress, Joomla!, DotNetNuke ve Orchard gibi sık kullandığınız ücretsiz web uygulamalarının en son sürümünü almayı ve kurmayı kolaylaştırıyoruz.

Web sitenizi özelleştirin
Çalışmaya başladığınızda WebMatrix'in tek bir birleşik arabirimde ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları sağladığını göreceksiniz. En genel web geliştirme araçlarını gerçekleştirmek için birden fazla uygulama arasında geçiş yapmaya artık elveda. WebMatrix dosyalarınızı düzenlemek, veritabanınızı yönetmek ve sunucu ayarlarınızı değiştirmekten sadece birkaç tıklatma uzaktasınızdır.

Web sitenizi yayınlayın
Hazır olduğunuzda WebMatrix, web sitenizi dünyaya göstermenin zahmetsiz bir yolunu sağlar. WebMatrix'ten barındırma galerimize eriştiğinizde sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlayacak ve ayrıca doğrudan WebMatrix içinden yayınlamanıza olanak verecek bir barındırma sağlayıcısı bulacaksınız.

Yüklemek İçin (ÜCRETSİZ)


0 yorum :

Yorum Gönderme

Reklam

Hosting