background img

The New Stuff

Garanti Bankası İş İlanı


Garanti'nin bir parçası olmak ister misiniz?

"İnsan ilişkilerimin ve ikna yeteneğimin kuvvetli olduğunu düşünüyorum. Dinamik, insanlarla içiçe olabileceğim bir iş istiyorum..."

"Mezun olduğumda satışta çalışmak istiyorum. Sayılarla uğraşmak çok hoşuma gidiyor. Bankada kariyerime nereden başlayabilirim?"


"Şubede çalışmak istiyorum. Peki şubede beni nasıl bir kariyer bekliyor?"

Kendinize ait müşteri portföyü oluşturabileceğiniz, müşterilerinizin ihtiyaçlarını dinleyerek onlara en uygun ürünlerin satışını gerçekleştirebileceğiniz, aktif, dinamik, müşterilerle iç içe olabileceğiniz bir işte çalışmak istiyorsanız; "Sales Trainee" alım programımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Nasıl ST olabilirim?

Bankamız "Sales Trainee" programında değerlendirilmek için, Garantili Kariyer'de özgeçmişinizi oluşturarak ilanımıza online başvurmanız veya Garanti'li Deneyim Staj Programımıza katılmış olmanız gerekir. 

Aranan Özellikler

4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun ya da İktisadi ve İdari Bilimler dalında Yüksek Lisans yapan veya mezun olan,
27 yaşını aşmamış, 
Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 1 yıl tecilli (erkek adaylar için), 
Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek,
Kendine güvenen, girişimci,
Müşteri odaklı yaklaşım ile ilşki ağı kurabilecek,
Ekip çalışmasına yatkın

Alım Yapılan İş Kolları

Bankamızda işkolları farklı müşteri segmentlerine göre oluşturulmuştur. Sales Trainee'ler bilgi, beceri ve kişisel özelliklerine uygun olacak şekilde aşağıdaki iş kollarından birine  yönlendirilirler.

Bireysel Bankacılık 
Özel Bankacılık 
KOBİ Bankacılığı 
Ticari Bankacılık 
Kurumsal Bankacılık 

Eğitim Programı

Garanti Bankası'nda her çalışanın kişisel gelişimi ve eğitimi oldukça önemlidir ve  bankamız çalışanlarını işe girdikleri andan itibaren gerekli eğitimleri almaları yönünde teşvik eder. Göreve başlayan Sales Trainee’ler, bankacılığı A' dan Z' ye öğrenebilecekleri bir temel bankacılık eğitim programına dahil edilirler.

Temel bankacılık eğitiminin yanı sıra, hem görevlerinin gerektirdiği yetkinliklerin geliştirilmesi hem de vizyonel bakış açısının kazandırılması amacıyla teknik ve kişisel gelişim konularında eğitimlere katılırlar. Tüm bu eğitim programı, bankamız stratejilerine uyumlu, Türkiye ve dünyadaki yeni eğitim yaklaşımlarına paralel olarak sürekli kendi yenileyen ve dinamik bir  yapıya sahiptir.

Kariyer Yolları

Sales Trainee programına dahil edilen adaylar, eğitim süresinin bitmesi ile birlikte yukarıda belirtilen iş kollarında Müşteri Hizmetleri Temsilcisi olarak şubedeki görevlerine atanırlar. Sales Trainee pozisyonu ile şube satış kadrolarında görev alan çalışanlar performansları,  bilgi, beceri ve yetkinlikleri göz önünde bulundurularak şube içerisinde önce portföy yöneticisi ve ardından şube yöneticiliği kariyer adımlarında ilerleyebilirler.

DETAYLAR :
GBYM2028 - SALES TRAINEE 2012 : 

Genel Nitelikler

Türkiye genelindeki şubelerimizde satış kadrolarında görevlendirilmek üzere yetiştirilecek, hizmet üretmeye odaklı, müşteri ilişkisini hizmet kalitesini arttıracak şekilde yönetecek Sales Trainee adayları arıyoruz. 

Sales Trainee adayları şubelerde MHT (Müşteri Hizmetleri Temsilcisi) olarak çalışır. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi; KOBİ ve Ticari müşterilerin işlemlerini eksiksiz ve zamanında yerine getirir, bu müşterilere ilişkin satış faaliyetlerine katkıda bulunur ve kredi kullanım süreçlerinde destek olur.

Adaylarda aranan özellikler:

- 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun ya da İktisadi ve İdari Bilimler dalında Yüksek Lisans yapan veya mezun olan,

-İyi derecede İngilizce bilen,*

-27 yaşını aşmamış,

-Askerlik görevini tamamlamış ya da sınav tarihi itibariyle en az 1 yıl tecil ettirmiş (erkek adaylar için),

-Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek,

-Kendine güvenen ve girişimci,

-Müşteri odaklı yaklaşım ile ilişki ağı kurabilecek,

-Ekip çalışmasına yatkın,

Adayların önceki dönemlerde açılmış olan Bankamız Müfettiş Yardımcısı / Management Trainee / Sales Trainee sınavlarına bir kereden fazla katılmamış veya Bankamız işe alım süreçlerinde herhangi bir mülakat aşamasında elenmemiş olmaları gereklidir.

* TOEFL'dan min.75 puan almış ve belgesi en az Ocak 2013 tarihine kadar geçerliliğini koruyor olan adayların Yabancı Dil sınavına katılmaları gerekmemektedir. Bu adayların başvuru sırasında TOEFL alanını doldurmaları gerekmektedir.

TOEFL belgesi olmayan ya da geçerlilik süresi Ocak 2013 tarihinden önce dolmuş olan adaylar Yabancı Dil sınavına alınacaktır.

İlgilenen adayların, en geç 23.09.2012 tarihine kadar özgeçmişlerini eksiksiz doldurarak başvuru yapmaları gerekmektedir. 

Aranan özelliklere uygun adaylar, 30 Eylül 2012 tarihinde İstanbul' da ve Ankara'da yapılacak Zihinsel Beceri , Dikkat ve Yabancı Dil Sınavı'na davet edilecekler. 

Tüm bilgilendirme, sınav - mülakat davetleri ve sonuç bildirimleri adayların e-posta ve sms ile yapılacaktır.


0 yorum :

Yorum Gönderme

Reklam

Hosting